Wykład "Przestrzeń intymna" 20.10 godz. 15:00

piątek 20 października
AULA Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
u. Plac Matejki 13

Zapraszamy na wykład wprowadzający oraz odczyty odbywające się w ramach projektu i wystawy „Przestrzeń intymna". W piątek 20 października o godzinie 15:00 mgr Przemysław Kossakowski rozpocznie serię trzech wystąpień swoim wykładem wprowadzającym pt. „Jak nowożytna nauka o anatomii pozbawiła ciało intymności".

„Jak nowożytna nauka o anatomii pozbawiła ciało intymności"
Mgr Przemysław Kossakowski
Instytut Filologii romańskiej, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego

„Dialektyka intymności w fotografii Wolfganga Tillmansa"