White Space Auction. Wystaw się na aukcji malarstwa SUPERNOVA 4
14.03.2017

White Space Auction. Wystaw się na aukcji malarstwa SUPERNOVA 4

21 kwietnia w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędzie się „Aukcja malarstwa SUPERNOVA 4” zorganizowana przez Dom Aukcyjny i Galerię Sztuki WHITE SPACE. W ofercie znajdą się prace artystów z całej Polski, reprezentujących różnorodne kierunki sztuki najnowszej.

Galeria Sztuki i Dom Aukcyjny WHITE SPACE umożliwia zbudowanie różnorodnej kolekcji w oparciu o bogatą ofertę dzieł sztuki, które są oryginalne i niepowtarzalne. Ceny wywoławcze są indywidualnie ustalane z artystą i mieszczą się w przedziale od 700 do 1500 złotych. Twórcy biorący udział w aukcjach White Space Auction to głównie artyści młodego pokolenia, studenci oraz absolwenci z dyplomami uznanych uczelni wyższych.

Każda aukcja sztuki jest opatrzona katalogiem, który można pobrać ze strony: www.whitespace.auction oraz wystawą przedaukcyjną mającą miejsce w Centrum Kreatywności Targowa przez tydzień przed aukcją.

Centrum Kreatywności Targowa mieści się w zrewitalizowanej kamienicy Mintera z 1867 roku, która znajduje się w samym centrum warszawskiej Pragi – w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński i Muzeum Warszawskiej Pragi. To właśnie tutaj organizujemy wystawy, eventy oraz aukcje dzieł sztuki. Można nas odwiedzić zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Współorganizatorem aukcji jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Nabór propozycji prac na 4 aukcję odbywa się do 20 marca 2017 roku. Prosimy o przesyłanie zdjęć dzieł jak najlepszej jakości na adres: kontakt@whitespace.auction

-----------------------------------------------------------

WHITE SPACE