Zapraszamy na warsztat praktyczny dla projektantów/tek i wykładowców/wyczyń projektowania
Jak wpisać zrównoważony rozwój w ramy projektowe?
Zniżka 50% dla studentów/tek i wykładowców/czyń ASP w Krakowie (cały bilet kosztuje 49 zł)
Kod zniżkowy dostępny mailowo: barbara.fijal@kbf.krakow.pl
Data: sobota 20 kwietnia, godz. 10.00–14.00
Miejsce: Apteka Designu, ul. Kopernika 19A, Kraków
Limit: 20 uczestników
Co zyskasz:
- wiedzę dotyczącą narzędzi, które przydatne są w projektowaniu usług, produktów realizujących cele zrównoważonego rozwoju
- umiejętność projektowania systemowego
- praktyczne narzędzia do codziennej pracy
Szczegóły w linku: Jak wpisać zrównoważony rozwój w ramy projektowe?
Podczas warsztatu dowiesz się, w jaki sposób w praktyce wykorzystać zrównoważony rozwój w procesie projektowym. Wykorzystamy narzędzia projektowania zrównoważonego i myślenia systemowego, aby na przykładach pokazać jak projektować: modele biznesowe, produkty i usługi tak, aby rozwiązania, brały pod uwagę potrzeby całego ekosystemy oraz przynosiły korzyści zarówno dla biznesu jak i naszej planety.
Realizując założenia kolejnego rozdziału tematycznego w Aptece Designu, skupionego na realizacji celów zrównoważonego rozwoju, chcemy zaprosić projektantów, wykładowców, praktyków i entuzjastów projektowania do udziału w warsztacie, podczas którego praktyk projektowania skupionego na odpowiedzialności wobec planety i innych, również pozaludzkich użytkowników, podzieli się swoją wiedza i doświadczeniem w praktycznych ćwiczeniach.
Paweł Mikołajczyk – na co dzień pracuje w FixIt, gdzie projektuje zrównoważone usługi. W ramach swojej działalności dla ChangePilots – agentów zrównoważonej zmiany, realizuje program i działania szkoleniowo – edukacyjne z wpisywania zasad zrównoważonego rozwoju w działania projektantów, realizując m.in. DesignTalksBusiness Summit – podczas Gdynia Design Days.