Świnoujski festiwal FAMA (15-28 VIII 2016)
27.04.2016

Świnoujski festiwal FAMA (15-28 VIII 2016)

Świnoujski festiwal FAMA (15-28 VIII 2016) to w tym roku m.in.:
• SZTUKI WIZUALNE: WYSTAWA „CIAŁO OTWARTE” – Projekt tematyczny adresowany do studentów i absolwentów szkół / wydziałów artystycznych, performerów oraz czynnych artystów zainteresowani działalnością kuratorską.
• SEKCJA SCENOGRAFICZNA – Cykl adresowany do osób zainteresowanych tworzeniem scenografii do dużych wydarzeń artystycznych.
• SEKCJA FILMOWA – Prezentacje dotychczas zrealizowanych produkcji oraz możliwość zrealizowania własnego filmu podczas festiwalu.
• SEKCJA FOTOGRAFICZNA – Projekt warsztatowy i wystawa. Prowadzenie: Tomek Sikora (fotografia kreacyjna), Katarzyna Rainka (fotografia reportażowa).

Na najlepszych uczestników czekają nagrody. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 15 maja 2016.