Światowy Dzień Własności Intelektualnej 25-26 kwietnia 2018

Światowy Dzień Własności Intelektualnej 25-26 kwietnia 2018

Zaproszenie dla wszystkich artystów, prawników, studentów oraz osób zainteresowanych sztuką i prawem autorskim na Ogólnokrakowską Dyskusję dotyczącą "Granic Sztuki i Prawa Autorskiego", która odbedzie się 25 kwietnia o godz. 18:00. W dyskusji będą brali udział prof. dr hab. Ryszard Markiewicz (wybitny prawnik, specjalizujący się w prawie autorskim); prof. dr hab. Jerzy Stelmach (prawnik, kolekcjoner dzieł sztuki, specjalizujący się w filozofii prawa); prof. dr hab. Piotr Kunce (grafik, plakacista, profesor sztuk plastycznych); oraz dr hab. Jan Tutaj (prof. ASP) - prorektor ASP ds. studenckich, zajmuje się rzeźbą, medalierstwem i rysunkiem.

Wydarzenie poprowadzą Aleksandra Strączek, absolwentka Wydziału Architektury wnętrz Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki oraz Michał Barycki, Przewodniczący Koła Naukowego Towarzystwa Sympatyków Prawa Własności Intelektualnej UJ oraz student Uniwersytetu Jagiellońskiego.

26 kwietnia, o godz. 18:00 odbędzie się aukcja prac ofiarowanych przez profesorów, studentów ASP i dzieci z oddziału Onkologii w Szpitalu w Prokocimiu dla Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową KOLIBER. (Prace będzie można zobaczyć już 25, można rezerwować).
Przez całość wydarzenia wolontariusze będą zbierać do puszek również datki dla dzieci.

O godz. 21:00 odbędzie się Koncert Jazzowy (obowiązuje biletowanie).

Wydarzenie na Facebooku