Dzieje się

Super Krak S.A. ogłasza konkurs na nowy logotyp
04.06.2024

Super Krak S.A. ogłasza konkurs na nowy logotyp

Firma Super Krak S.A. obchodzi w tym roku 30-lecie istnienia. W związku z okrągłą rocznicą, krakowska spółka deweloperska postanowiła odświeżyć swoją komunikację i przeprowadzić rebranding. Częścią tych działań jest ogłoszenie konkursu na nowe logo firmy, w którym główną nagrodą jest 3 000 zł.

Chcemy znaleźć inspirujący, nowoczesny znak, który będzie odzwierciedlał spółkę i przedstawi naszą wizję przyszłości, zaangażowanie w innowacje oraz pasję do doskonałości. Zachęcamy, więc wszystkich kreatywnych twórców, grafików i artystów do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się swoimi pomysłami na nowe logo, które będzie nas reprezentować w drodze do osiągania przyszłych sukcesów – dodaje Filip Bielecki.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych – zarówno dla profesjonalnych grafików, jak i dla amatorów pasjonujących się projektowaniem. To niepowtarzalna szansa, aby wnieść swój wkład w przyszłość firmy, która przez trzy dekady z sukcesem rozwija krakowski rynek nieruchomości. Zainteresowani twórcy mogą przesyłać swoje propozycje do 30 czerwca 2024 roku na adres: marketing@superkrak.com.pl. Dla twórcy zwycięskiego logotypu organizator wydarzenia przygotował nagrodę w wysokości 3 000 zł. W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich twórców do wzięcia udziału w konkursie, w którym można zaprezentować swoje umiejętności oraz pomysły na stworzenie logotypu, który stanie się nieodłącznym elementem identyfikacji wizualnej spółki Super Krak S.A.

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem dostępne są na stronie: konkurs.superkrak.com.pl

Jesteśmy zespołem, który z pasją zmienia otoczenie na bardziej wartościowe - to nam przyświeca w codziennych działaniach. W naszym portfolio znajdują się realizacje inwestycji mieszkaniowych w Krakowie jak Apartamenty Kaskada przy ul. Dobrego Pasterza, apartamentowiec przy ul. Ułanów 58 czy osiedle Nowa Siewna. W dorobku firmy wymienić można także powierzchnie biurowe oraz inwestycje komercyjne jak Park Wodny czy Hotel Swing. – przedstawia Filip Bielecki, Wiceprezes Zarządu Super Krak S.A.

Spółka Super Krak S.A. obecna jest na rynku od 1994 roku. Celem krakowskiego dewelopera jest tworzenie przestrzeni, które są nie tylko piękne i innowacyjne, ale jednocześnie funkcjonalne oraz dostosowane do potrzeb ich użytkowników.

W tej kategorii