Pro Arte 2021: 12.05. Spotkanie online z Barbarą Jurgą „Cena a wartość. Kiedy artysta może zacząć dyktować ceny?”
Data i miejsce wydarzenia: 12.05.2021, zoom

Startujemy spotkania z pracodawcami i ekspertami "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza" dla studentów i absolwentów ASP w Krakowie. Wydarzenie odbywać się będzie on line od 10 maja do 30 czerwca.

Informacje o kolejnych spotkaniach znajdziecie niebawem na naszej stronie i Facebooku.
Już w przyszłym tygodniu pierwsze spotkanie:

„Cena a wartość. Kiedy artysta może zacząć dyktować ceny?”

Spotkanie z Ba-Ha-Art

Korzyści:

będziecie potrafili zrobić pierwszą przymiarkę do wyceny prac
zrozumiecie różnicę pomiędzy wartością a cena
zaplanujecie wstępnie, w jakim kierunku iść, żeby osiągnąć efekt sprzedażowy i finansowy ze swoich działań kreatywnych
Kiedy:

12 maja, godzina 15.00 - 16.30, on-line na zoom

Rodzaj spotkania:

Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na wszystkie pytania zadane na spotkaniu udzielona zostanie odpowiedź w formie nagranych odpowiedzi.
Na spotkanie można przyjść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.

Prowadząca:

Barbara Jurga, ekspertka branży kreatywnej, uczy zamieniać pasję w biznes, dostosowując narzędzia marketingu do indywidualnego profilu artysty. Badaczka rynku, marketerka z 18-letnim doświadczeniem ze specjalizacją w strategii marek osobistych. Autorka książki (wy)Ceń się - podręcznika wyceny kreatywnych prac i produktów. Pomysłodawczyni aplikacji mobilnej Artime.Cloud stworzonej dla artystów i freelancerów, wspierającej wycenę pracy kreatywnej. Blogerka i autorka serii #W_Kółko_o_Marketingu na kanale YouTube i podcastu "Pasja ma głos!", prowadząca społeczność Ba – Ha – Art dla 14 000 twórców.

Liczba osób ograniczona, zapisy do poniedziałku, 10 maja do godziny 16:00 na adres kariery@asp.krakow.pl.
Proszę podać: imię i nazwisko, nazwę kierunku i rok.
W przypadku absolwentów_tek: imię i nazwisko, nazwę kierunku i rok obrony.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.