Spotkanie Młodego Biznesu pod hasłem „Biznes z pasją czyli zarabiaj robiąc to, co lubisz”
09.11.2015

Biznes z pasją czyli zarabiaj robiąc to, co lubisz

16 listopada 2015 r., godz. 18:00
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, ul. Konopnickiej 26, Kraków

Spotkanie Młodego Biznesu inauguruje szóstą edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce. W tym roku przewodzić mu będzie hasło „Biznes z pasją czyli zarabiaj robiąc to, co lubisz”. Przykłady wielu firm potwierdzają, że własny biznes może być nie tylko sposobem na zarabianie, ale również realizację swoich zainteresowań. Prowadzenie firmy wymaga energii, motywacji, wytrwałości i dużego zaangażowania, ale jeśli robimy to co lubimy, szanse na sukces są z pewnością znacznie większe. Rozwijając swoje pasje, prowadząc własną firmę można również pomagać innym, a nawet zmieniać świat na lepsze, do czego z pewnością przekonają uczestników Spotkania Młodego Biznesu zaproszeni prelegenci.

Program kierowany jest do osób młodych, zainteresowanych założeniem własnej firmy lub poszukujących inspiracji i wsparcia motywacyjnego do samorozwoju, w tym w szczególności do studentów, absolwentów, a także uczniów instytucji partnerskich.

Zarys programu Spotkania Młodego Biznesu:
„Jak robić biznes, który ludzie kochają? Jak stworzyć firmę, w której wszyscy chcą pracować? Jak zarabiać na wytwarzaniu… wartości?” – to przykłady zagadnień, jakie zostaną omówione przez zaproszonych gości. Następnie zaprezentują się firmy, dla powstania których inspiracją były zainteresowania, pasje ich twórców czy chęć pomagania innym.

Szczegółowe informacje dot. Spotkania Młodego Biznesu oraz formularz rejestracyjny dostępne są pod adresem: http://www.malopolska.pl/Obywatel/Edukacja/Strony/SpotkanieMlodegoBiznesu.aspx

Wydarzenie na Facebooku