Spotkanie Art Come Out - Hubert Humka 10.04.2017
29.03.2017

Spotkanie Art Come Out - Hubert Humka 10.04.2017

FotoBzik serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w spotkaniu autorskim !ART COME OUT!, którego gościem będzie fotograf – Hubert Humka.

10 kwietnia 2017 godz. 19:00
Małopolski Ogród Sztuki (sala kinowa)
Wydarzenie na Facebooku

Hubert Humka 1983, Polska. Mieszka i pracuje w Warszawie. Wykłada na Łódzkiej Filmówce. W fotografii interesuje go zagadnienie rozszerzonego dokumentu, mockumentu oraz eksplorowanie w różnych kontekstach autentyczności medium fotografii. Jego prace były pokazywane w Polsce i za granicą podczas wystaw indywidualnych i zbiorowych. Między innymi we Francji: Claude Samuel Gallery, Paryż (2017), w Lille podczas festiwalu Transphotographiques (2014), w Arles podczas festiwalu "Les Rencontres d`Arles" (2012, 2013); w Niemczech: Design Academie Berlin (2016), Polnisches Institut w Duesseldorfie (2010), a także w ChinaHouse Georgetown, w Malezji; czy w Londynie. W Polsce jego prace były pokazywane na Fotofestiwalu w Łodzi (2016), Interphoto w Białymstoku (2015), w Muzeum Sztuki Nowoczesnej we Wrocławiu, w Galerii ZPAF w Warszawie, w Galerii Miejskiej w Łodzi, czy w Galerii Słodownia +1 Stary Browar w Poznaniu. Jego fotografie były publikowane między innymi w albumach i magazynach, takich jak: doc! photo magazine, An Eye for an Ear (Wielka Brytania); Fotografia, Rzeczy widzialne i niewidzialne, #20latfotografiipwsftvit,. Jest także laureatem międzynarodowych konkursów: Encontros da Imagem 2015, Braga, Portugalia; Moscow International Foto Award 2015, Rosja; Prix Voies Off: Selections 2013 The Rencontres d`Arles Off Festival, Francja; Photo Diploma Award 2013, Polska. Jego projekt Evil Man został wydany w postaci albumu w 2015 roku przez wydawnictwo Szkoły Filmowej w Łodzi.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu albumu Evil Man z autografem artysty.

18+ (treści dla widzów dorosłych)

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Wstęp wolny.