Shapers of the future 2018 -  intensywne szkolenia dla młodych liderów, których interesuje tematyka innowacji społecznych
04.09.2018

Shapers of the future 2018 - intensywne szkolenia dla młodych liderów, których interesuje tematyka innowacji społecznych

Shapers of The Future – to nowa edycja intensywnych szkoleń dla młodych liderów, których interesuje tematyka innowacji społecznych.

Jeśli aktywnie działasz w organizacji pozarządowej, politycznej lub akademickiej i interesuje Cię innowacyjne rozwiązywanie ważnych problemów społecznych - koniecznie zgłoś się do naszego programu!

W trakcie warsztatów będziesz pracował w międzynarodowej grupie, pod okiem ekspertów i trenerów. Zdobędziesz wiedzę na temat innowacji społecznych, pracy metodą Design Thinking, poprawisz swoje umiejętności pracy zespołowej i kreatywnej.

Gwarantujemy świetną atmosferę, profesjonalny zespół trenerów oraz praktyczną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystasz w codziennej pracy. Dodatkowo nie musisz martwić się o zakwaterowanie i wyżywienie - zapewniamy to wszystko na czas trwania warsztatów. Warsztaty są w całości prowadzone w języku angielskim!

KIEDY: 24-27 października 2018 GDZIE: Kraków DLA KOGO: studenci, absolwenci i młodzi profesjonaliści z Europy Centralnej i Wschodniej TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 30 września 2018 Nie czekaj! Zgłoś swój udział już dziś

Warsztaty są organizowane przez Fundację Warsztat Innowacji Społecznych we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera, Wydziałem Humanistycznym AGH i Województwem Małopolskim. Więcej szczegółów na stronie oraz w wydarzeniu na Facebooku.