Rekrutacja na staż w KMS - Kraków Miastem Startupów
11.10.2016

Rekrutacja na staż w KMS - Kraków Miastem Startupów

Jesteś studentem, masz kilka wolnych godzin w tygodniu, które chciałbyś aktywnie wykorzystać?
Interesujesz się tematyką startup-ową, networkingową, innowacyjną, business development?
Chcesz rozwijać umiejętności pracy w grupie, nauczyć się
organizacji konferencji, eventów, aktywnie działać w Social Media, poszerzać swoją wiedzę z zakresu Public Relations albo tworzyć projekty graficzne?
A może bardziej interesuje Cię przeprowadzanie badań jakościowych, analiza rynku i współpraca z młodymi naukowcami przy projektach?

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś "tak!" - zgłoś się!

Szukamy osób otwartych, aktywnych, chcących poznawać innych ludzi i zdobywać doświadczenie. Staramy się powierzać stażystom odpowiedzialne zadania, dlatego liczymy na osoby ambitne, które chcą się rozwijać i współtworzyć ciekawe przedsięwzięcia dla dobra krakowskiego środowiska innowacyjnych przedsiębiorców.

Kim jesteśmy?

KMS to fundacja non-profit, którą tworzą młodzi naukowcy i przedsiębiorcy zainteresowani krakowską sceną startupową. Naszym celem jest wspieranie rozwoju ekosystemu startupowego w Krakowie.

Co oferujemy?

• bezpłatny, certyfikowany staż w młodym zespole,
• szkolenia w obszarze związanym z zarządzaniem – chętnie podzielimy się naszą wiedzą,
• indywidualny mentoring w zakresie budowy przyszłej kariery zawodowej,
• zadania związane z przedsięwzięciami biznesowymi i projektami naukowymi zarządzanymi metodą WBS, przy wykorzystaniu narzędzi informatycznych, takich jak Trello,
• możliwość poznania przedstawicieli krakowskich organizacji pozarządowych, biznesu i władz samorządowych,
• wiedzę jak prowadzić badania naukowe m.in. metodami desk research i CAWI,
• zgrany zespół i przyjazną atmosferę,

Czego oczekujemy?

• dostępności (praca częściowo zdalna, w czasie sesji w ograniczonym zakresie),
• chęci do rozwoju w obszarze zarządzania - w celach praktycznych lub naukowych,
• zaangażowania,
• statusu studenta (wiek i tryb studiów nie ma znaczenia).

Zakres działań

• udział w projektach badawczych, analiza źródeł wtórnych (dane z Internetu, analiza dokumentów w sądowej czytelni akt),
· możliwość rozwijania się w kierunku PR/Social Media
· udział w realizacji projektów „eventowych” (planowanie, promocja, kontakt z partnerami, zabezpieczenie logistyczne),
· sprawy administracyjne i personalne, organizacja szkoleń, współtworzenie dalszych procesów rekrutacyjnych,
• inne działania wynikające z indywidualnych ustaleń.

Gdzie i kiedy?

Okres trwania stażu: listopad - styczeń

Wynagrodzenie

KMS jest organizacją non-profit, dlatego nie możemy Wam obiecać określonego wynagrodzenia (oferowany staż jest bezpłatny). Cały czas jednak pracujemy nad pozyskaniem środków finansowych z różnych źródeł, którymi będziemy mogli podzielić się ze stażystami.

Jak aplikować?

Wystarczy wypełnić formularz: http://bit.ly/2duoH52

Drugi etap to rozmowa rekrutacyjna, a w przypadku niektórych działów również wykonanie dodatkowego zadania.

Do zobaczenia !