"Graj o staż!" - zapraszamy do udziału w projekcie studentów studiów stacjonarnych Wydziału Malarstwa, Grafiki oraz Form Przemysłowych
16.05.2018

Zapraszamy do udziału w projekcie "Graj o staż!" studentów Wydziału Malarstwa, Grafiki oraz Form Przemysłowych

Składanie aplikacji przez stronę internetową w programie "Graj o staż" możliwe jest wyłącznie po zgłoszeniu się osobiście do Biura Projektu w celu złożenia deklaracji udziału w projekcie i weryfikacji kandydata przez pracowników biura.

Spotkania odbywają się wyłącznie po umówieniu się drogą mailową na adres: kariery@asp.krakow.pl.

Od 8 października zapraszamy w następujących godzinach:
poniedziałek 9:00-15:00
środa 12:30-16:00
czwartek 9:00-15:00

Udział w projekcie mogą wziąć Studenci którzy studiują:

* na 4 ostatnich semestrach

* na studiach stacjonarnych I i II stopnia na kierunkach:

o Edukacja Artystyczna /Wydział Malarstwa/

o Wzornictwo /Wydział Form Przemysłowych/

* oraz jednolitych

o Malarstwo /Wydział Malarstwa/

o Scenografia / Wydział Malarstwa/

o Grafika /Wydział Grafiki/

oraz

* mają zaliczone wszystkie przedmioty ujęte w planach studiów proporcjonalnie do harmonogramu studiów /wymagane zaświadczenie/

* nie przebywają na urlopie dziekańskim

* nie są zatrudnieni na: umowę o pracę

* posiadają aktualne CV oraz portfolio

* nie uczestniczą w programie Erasmus Plus+

Ważne: Studenci studiujący na ostatnim semestrze mogą wziąć udział w stażu pod warunkiem podpisania umowy stażowej przed obroną.

O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie kryteriów formalnych.

W przypadku większej ilości chętnych do odbycia stażu zostanie utworzona lista rezerwowa.

W ramach projektu można skorzystać ze staży w firmach prywatnych i instytucjach państwowych, finansowanych ze środków UE.

Do wykorzystania są staże: 3-miesięczne na cały etat, 3-miesięczne ½ etatu, 4-miesięczne na cały etat.

Łączna ilość staży: 94

Czas trwania projektu: do 30.09.2019 r.

Termin zakończenia rejestracji do projektu: 31.05.2019 r.

Rekrutacja do projektu odbywa się odbywa się w II etapach:

Etap I ocena formalna Kandydatów – rejestracja do projektu

Etap II ocena merytoryczna Kandydatów przez firmy przyjmujące na staż

Na tym etapie mogą być wymagane CV, portfolio i/lub list motywacyjny. Po pozytywnym przejściu obu etapów Kandydat zostaje Stażystą.

Kandydaci mogą również zgłaszać swoje propozycje firm, w których chcieliby zrealizować staż, pod warunkiem, że program stażu będzie związany bezpośrednio z efektami kształcenia na uczęszczanym kierunku i zapewni ich praktyczne wykorzystanie w trakcie wykonywania zadań podczas stażu.

INFORMACJE O PROJEKCIE:

kariery@asp.krakow.pl lub pod numerem telefonu Biura Karier 12 43 00 222

Regulamin projektu Graj o staż" Zarządzenie nr 37 - ważny do 26 września 2018r.
Regulamin projektu "Graj o staż" Zarządzenie nr 65 - obowiązujący od 27 września 2018r.

„Graj o staż! – realizacja wysokiej jakości programów stażowych dla studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” Umowa o dofinansowanie nr: POWR.03.01.00-00-S033/17