Projekt "W kierunku aktywności" - bezpłatnie doradztwo zawodowe, coaching,  szkolenia o dowolnej tematyce, staże oraz inne formy aktywizacji zawodowej
10.03.2016

Projekt "W kierunku aktywności" - bezpłatnie doradztwo zawodowe, coaching, szkolenia o dowolnej tematyce, staże oraz inne formy aktywizacji zawodowej

Projekt "W kierunku aktywności" w ramach programu POWER realizowany przez Fundację Społeczeństwo Przyszłości w partnerstwie z Warsztatem Rozwoju Agata Olszewska-Sarapata.

Projekt, jest skierowany do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo do 29 roku życia  z terenu woj. małopolskiego, należących do jednej z grup uczestników

- osoby zamieszkałe na terenach wiejskich poza miejscowościami wokół Krakowa

- rodzice wychowujący dzieci, którzy chcą powrócić na rynek pracy

- osoby niepełnosprawne

KTO MOŻE BYĆ UCZESTNIKIEM?

Projekt skierowany jest do 48 osób spełniających poniższe kryteria:

• 24 osób biernych zawodowo do 29 roku życia, należących do kategorii NEET (osoba młoda w wieku 15‐29 lat, która spełnia łącznie trzy warunki, czyli nie pracuje (tj. jest bezrobotna lub bierna zawodowo), nie kształci się (tj. nie uczestniczy w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym) ani nie szkoli się (tj. nie uczestniczy w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy), w szczególności nie brała udziału w tego typu aktywizacji zawodowej finansowanej ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni)
  • 24 osób bezrobotnych do 29 roku życia
  • UWAGA! Każdy uczestnik musi należeć do jednej z trzech kategorii : osób niepełnosprawnych, rodziców chcących powrócić do pracy po przerwie związanej z opieką nad dzieckiem, osób zamieszkujących tereny wiejskie położone poza ZIT (m. Kraków i ościenne gminy)
  • zamieszkałych na terenie woj. małopolskiego (zgodnie z Kodeksem Cywilnym)

W ramach projektu oferujemy bezpłatnie doradztwo zawodowe, coaching,  szkolenia o dowolnej tematyce, staże oraz inne formy aktywizacji zawodowej – zajęcia w Krakowie lub Tarnowie

Więcej informacji na  stronie www.wkierunkuaktywnosci.fsp.edu.pl, gdzie znajduje się regulamin projektu i dokumenty rekrutacyjne.