Pro Arte 2021: 25.05. spotkanie online z ICE Mortgage Technology "UX design portfolio tips and tricks" prowadzone w języku angielskim
Data i miejsce wydarzenia: 25.05.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021" !

UX design portfolio tips and tricks.

Spotkanie z ICE Mortgage Technology prowadzone jest w języku angielskim.

ICE

Kiedy: wtorek 25 maja, godzina 15:00 – 16.30 na Zoomie

Dla kogo: Wszyscy chętni studenci, studentki, absolwenci, absolwentki ASP w Krakowie.

Korzyści:

• poznanie rynku pracy UX, dowiedzenie się jak się dostać na taki rynek pracy, jakie są oczekiwania
  • wiedza o tym, na czym polega praca UX Designer`a i co jest oczekiwane od kandydatów, jakie są wyzwania, obowiązki a jakie korzyści
  • informacja o tym, jak zbudować portfolio UXDesigner`a
  • odczarowanie UX w oczach studentów i absolwentów ASP

Program:

1. Czym zajmuje się UX Designer w ICE Mortgage Technology
2. Co jest oczekiwane od UX Designera
3. Czym różni się Portfolio od UX Portfolio
4. Wskazówki, nad czym warto popracować.
5. Pytania i odpowiedzi

Jak: Wykład z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie prosimy wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie.  Prosimy o włączenie kamer.

Prowadzący:

Jeff Hunt

Jeff

Senior Manager with the User Experience team at ICE Mortgage Technology. Based out of Atlanta, Georgia in the United States, Jeff has been designing experiences and managing teams for enterprise software products for more than 20 years.

Jan Witkowski

Absolwent ASP/WFP, obecnie Senior UX Designer w ICE Mortgage Technology.

Staszek Heyda

Staszek

Członek zespołu UX Design w ICE Mortgage Technology.

ICE Mortgage Technology amerykańska firma z sektora finansowego dostarczająca aplikacje do obsługi kredytów hipotecznych w USA.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do poniedziałku 24.05 do 24.00 na adres kariery@asp.krakow.pl. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Proszę podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwę kierunku i rok (rok studiów dla studentów_tek, rok obrony dyplomu dla absolwentów_tek), a w tytule e-maila wpisać: "ICE ang. - zapisy".

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.