Pro Arte 2021: 28.06.2021, 17:00-18:30 Spotkanie online z Marcinem Tureckim "Jak się odnaleźć w branży gier komputerowych po latach spędzonych przy sztaludze?"
Data i miejsce wydarzenia: 28.06.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021":

Jak się odnaleźć w branży gier komputerowych po latach spędzonych przy sztaludze? Spotkanie z Marcinem Tureckim.

Kiedy: 28 czerwca (poniedziałek), godz. 17.00 - 18.30 online na Zoomie

Dla: studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Cel spotkania:

• Przybliżenie branży gier komputerowych artystom
  • Nauczycie się podstawy tworzenia lokacji i oświetlenia w UE5

Jak: spotkanie online na Zoomie

1. Prezentacja
  2. Warsztat
  3. Q&A

Prowadzący: Marcin Turecki

W branży gier komputerowych od 2013 r. Doświadczenie zdobywał w studiu Artifex Mundi, pracując nad grą Grim Legends 2: Song of the Dark Swan, a następnie zakładając i prowadząc własne studio TwoMammoths, w którym powstała gra Archaica: The Path of Light. Obecnie pracuje w studiu Bloober Team na stanowisku senior level artist. Pracował nad takimi projektami jak Blair Witch oraz The Medium.

Absolwent Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Historii Sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracownik badawczo-naukowy na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie i w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. Prowadzi zajęcia z projektowania gier komputerowych w szerokim zakresie – od konceptowania grafiki w 2D po finalizację scen w 3D. Popularyzator, mentor zawodowy i prelegent na uczelniach i eventach branżowych.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do niedzieli 27 czerwca do godziny 24.00 na adres kariery@asp.krakow.pl.

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Gry - zapisy".

Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).

Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.