Pro Arte 2021: Spotkanie online z Exeon „Od idei do wdrożenia” - spotkanie przeniesione na jesień 2021
Data i miejsce wydarzenia: 29.06.2021, zoom

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021":

"Od idei do wdrożenia”. Spotkanie z Exeon

Kiedy: Uwaga - spotkanie przeniesone na jesień 2021

Dla: studentów i studentek, absolwentów i absolwentek Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie

Cel spotkania:

Podczas spotkania poznacie firmę EXEON oraz dowiecie sie jak wygląda proces rozwoju nowego produktu od idei do fazy wdrożenia.

Jak: Prezentacja z sesją pytań i odpowiedzi. Na spotkanie można wejść 5 minut wcześniej, spotkanie zaczyna się punktualnie. Prosimy o włączenie kamer.

Prowadzący: Michał Kracik

Współzałożyciel i Design Director w firmie EXEON. Projektant wzornictwa, pasjonat eksploracji kosmosu, prowadził badania w Massachusetts Institute of Technology (MIT), w Zakładzie Aeronautyki i Astronautyki. Adiunkt na Wydziale Form Przemysłowych ASP w Krakowie, gdzie prowadzi m.in. pracownię Projektowania dla Środowisk Ekstremalnych.

EXEON jest interdyscyplinarną firmą projektową. Realizujemy projekty wzornicze, konstrukcyjne oraz badawczo-rozwojowe. Projektujemy, konstruujemy i wprowadzamy na rynek innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania. Nasze kompetencje skupiają się w obszarze szeroko rozumianej inżynierii i designu. Oferujemy kompleksowe wsparcie w trakcie przebiegu procesu rozwoju nowego produktu. Począwszy od pomysłu, czy problemu projektowego, nasz zespół zapewni wsparcie na każdym etapie realizacji zadania, od idei po wdrożenie.

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.