Pro Arte 2021: 24.05 i 31.05 Dwudniowe szkolenie online ""Zarządzanie innowacyjnym projektem artystycznym. Blaski i cienie życia projektowego"
Data i miejsce wydarzenia: 24.05.2021, zoom

Zapraszamy Was na SZKOLENIE w ramach wydarzenia: "Pro Arte - sztuka przedsiębiorcza 2021"

Kiedy:
24 maja, w godzinach 10.00 - 14.00
31 maja, w godzinach 10.00 - 14.00

Limit miejsc: 25 osób

UWAGA! Przed szkoleniem należy wypełnić ankietę przygotowaną przez prowadzącą.

Korzyści dla uczestników:

• poznają podstawowe narzędzia, które pozwolą profesjonalnie tworzyć, realizować projekty i nimi zarządzać;
  • dostaną narzędzie projektowe wspierające pracę nad koncepcją i zarządzaniem, oraz narzędzie do tworzenia harmonogramów;
  • dowiedzą się, jakie aplikacje i platformy sprawdzają się przy zarządzaniu projektami;
  • będą mogli zmierzyć, na ile pomysł jest realistyczny w wykonaniu i atrakcyjny dla interesariuszy rynku;
  • poznają cienie życia projektowego; będą mogli odkryć, gdzie są wyzwania w praktycznym realizowaniu projektów, czemu projekty nie wychodzą, od czego uzależniony jest sukces projektu, gdzie leżą pułapki życia projektowego.

Jak: Spotkanie na Zoomie. Przygotujcie sobie materiały do notowania, napoje. Włączamy kamery podczas szkolenia.

O trenerce:
Magda Chołyst, Artist in Bloom

Założycielka pracowni Artist in Bloom - fizycznego miejsca na warszawskiej Ochocie i podróżującej pop-up school dedykowanej artystom oraz instytucjom kultury. Pracownia zajmuje się wsparciem twórców w rozwoju kompetencji zawodowych, profesjonalizacją środowisk twórczych, a także projektowaniem narzędzi pracy, procesów rozwojowych i edukacyjnych dla podmiotów kultury. Certyfikowana coachini Ericsson International, edukatorka i projektantka procesów w innowacyjnym nurcie duńskiej szkoły Kaos Pilots. Wykładowczyni na kierunkach artystycznych i badaczka najważniejszych kompetencji w branżach kreatywnych. Ex-filmoznawczyni po poznańskim UAM i paryskiej Sorbonie. Wybrana przez międzynarodowe środowisko branży muzycznej do programu Keychange, wspierającego „leaderki przyszłości”. W ramach działań pracowni Artist in Bloom współpracowała z wieloma partnerami w Polsce i za granicą, m. in. z Komisją Europejską, Instytutem im. A. Mickiewicza, Music Export Poland, Hungarian Oncoming Tunes, SoundCzech, Collegium Civitas, Akademią Muzyczną w Łodzi, Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach, Festiwalem Enea Spring Break, MENT Ljubljana, Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku, Warszawską Szkołą Fotografii, Budapest Showcase Hub, Festiwalem Inne Brzmienia, Music Export Conference, Warsaw Music Week i wieloma innymi.

Liczba miejsc ograniczona, zapisy do 19.05. do godziny 15.00 lub do wyczerpania limitu miejsc na adres kariery@asp.krakow.pl.

W tytule e-maila prosimy wpisać: "Zarządzanie projektem - zapisy".

Prosimy podać: imię i nazwisko, adres e-mail, nazwę kierunku i rok (dla studentów_tek rok studiów, dla absolwentów_tek rok obrony dyplomu).
Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń!

Zapraszamy!

Zespół Biura Karier

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Profesjonalne Biuro Karier Rynku Kreatywnego Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.