Pracademia - tematy do opracowania w ramach pracy dyplomowej lub zaliczeniowej
02.06.2016

Pracademia - tematy do opracowania w ramach pracy dyplomowej lub zaliczeniowej

Pracademia istnieje, aby ułatwić studentom realne działanie i współpracę z profesjonalistami z różnych sektorów – prywatnego, publicznego i pozarządowego. Znajdziecie tutaj praktyczne tematy zamieszczone przez firmy, organizacje pozarządowe i instytucje publiczne, które możecie opracować w ramach pracy dyplomowej lub zaliczeniowej.

www.pracademia.eu

Oferty z dziedziny sztuki (dostępne po zalogowaniu) np.:
• Opracowania monograficzne indywidualnych obiektów zabytkowych na terenie Lublina z analizą architektoniczno-stylistyczną i porównawczą na tle regionu, Polski i Europy.
• Meble miejskie - analiza stanu aktualnego i możliwości wprowadzenia nowych rozwiązań na przykładzie miasta Lublin
• Design miejski - analiza stanu aktualnego i możliwości wprowadzenia nowych rozwiązań na przykładzie miasta Lublin
• Sztuka sepulkralna zabytkowych nekropolii lubelskich (detal i architektura, ikonografia, klasyfikacja i typografia nagrobków, zieleń komponowana)
• Event marketing jako wsparcie marki Lublin. Miasto Inspiracji