Podaruj pracę dla Melanii - aukcja charytatywna
09.02.2016

Podaruj pracę dla Melanii - aukcja charytatywna

Przyłaczamy się do prośny Justyny Smoleń, absolwentki malarstwa:

Moi drodzy,

Zbieram prace na aukcje charytatywną, z której dochód przeznaczymy na rehabilitację ośmioletniej Melanii Koszut z Męciny ! Melania, moja ośmioletnia sąsiadka, uległa poważnemu wypadkowi w sierpniu. Dziewczynka jest po poważnej operacji rekonstrukcji czaszki. Melania cierpi na kurczowe porażenie czterokończynowe i nie może mówić w wyniku uszkodzenia narządów mowy. Teraz poddawana jest intensywnej rehabilitacji i robi super postępy. Jest duża nadzieja, że Mela wróci niemal do 100% sprawności i pójdzie do szkoły na własnych nogach. Wszystko zależy od finansowego wsparcia!
Pieniądze na rehabilitacje kończą się za trzy tygodnie, a przed Melą jeszcze minimum pół roku odpłatnej, bardzo intensywnej rehabilitacji. Wasze wsparcie może przyczynić się realnie do poprawy jej stanu.
Bohema Nowa Sztuka w Warszawie zgodziła się nieodpłatnie udostępnić swoją galerię i zorganizować tam aukcję dzieł sztuki 28 lutego, z której wszystkie środki będą przeznaczone na ten cel. Zapraszam Was wszystkich do wzięcia udziału w tej aukcji i podarowania jednej swojej pracy na ten cel.
Dzieła odbieram osobiście na terenie Krakowa i okolic(kontaktujcie się ze mną mailowo justeksm@gmail.com / telefonicznie/ FB) Prace można również bezpośrednio przekazać/wysłać do galerii Bohema Nowa Sztuka (aukcja charytatywna dla Melanii Koszut ) adres: Poznańska 16, 00-680 Warszawa.
Godziny otwarcia pon-sob 11.00-19.00

Katalog aukcyjny będzie dostępny na portalu artinfo oraz auction.fr

Prace zbieramy do 20 lutego bo aukcja już tuż-tuż, wiec prosze Was, rozejrzyjcie się intensywnie po pracowni za dziełem w sam raz na ta akcje!
Z góry serdecznie dziękuję Wam za odzew!!!

Wydarzenie na Facebooku