Otwarcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości UJ - inspirujące spotkania z przedsiębiorcami
10.11.2015

17 listopada 2015 (wtorek) WIELKIE OTWARCIE  nowej jednostki Uniwersytetu Jagiellońskiego: Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP UJ) - przestrzeń dla poszukujących inspiracji, chcących wdrażać swoje pomysły w czyn i otwartych na pierwsze biznesowe wyzwania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością: Aula 0004, parter budynku Wydziału Matematyki i Informatyki UJ od godz. 14.30.
Mocna inspiracja gwarantowana.

w tym dniu przygotowaliśmy:

14.00 – 14.30 oficjalne przecięcie wstęgi, przemowy i networking w kuluarach

14.30 – 15.00 pomysł na firmę w Inkubatorze - startup Sloth`s School

Prezentacja możliwości rozwoju swojej pasji w sieci AIP

15.00 – 15.30 „Własna firma, czy warto?" - Aneta Pondo

O plusach i minusach własnej firmy, komponentach sukcesu oraz biznesowych pułapach i dogmatach na przykładzie własnych doświadczeń opowie

Aneta Pondo - dziennikarka, redaktorka, ghostwriterka. Założycielka i redaktor naczelna czasopisma „Miasto Kobiet". Autorka książki Ilona Felicjańska. Cała prawda o…, współredaktorka książek: Jak być niezniszczalną oraz Medycyna estetyczna bez tajemnic. Na początku swojej kariery zawodowej zakładała Onet. Była bohaterką filmu Kobieta przedsiębiorcza, a o jej „Mieście Kobiet" studenci piszą prace magisterskie. Prowadzi wykłady, konferencje prasowe, spotkania autorskie. Organizuje spotkania dla kobiet, m.in.: Klub Miasta Kobiet. W życiu pozazawodowym biega, ćwiczy jogę, medytuje, gra w szachy i czyta.

15.30 – 17.00 „Pełna MOC w życiu i biznesie" - Jacek Walkiewicz

O swoich osobistych doświadczeniach w kontekście metod pozwalających zwiększyć skuteczność i satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym opowie

Jacek Walkiewicz - psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB umieszczony na YouTube ma ponad 1.5 miliona odsłon. Autor książki „Pełna MOC życia" i „Pełna MOC możliwości". Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery ( nagroda Teofrasta ) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Właściciel autorskiej księgarni „Pełna MOC słów" na ul Chmielnej 10 w Warszawie.

rejestracja: http://otwarcieaipuj.evenea.pl/