Ogólnopolskie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych - termin przedłużony do 7 grudnia 2015
01.12.2015

Drodzy absolwenci lat 2011/12, 2012/13, 2013/14!

Termin wypełniania ankiet w pierwszym Ogólnopolskim Badaniu Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych został przedłużony do 7 grudnia 2015.

Zachęcamy Was serdecznie do wypełnienia ankiety. Zajmie Wam ona mniej niż 20 minut, a dla nas będą to bardzo cenne informacje od Was. Dziękujemy!
Pamiętajcie, że opinia każdej osoby, biorącej udział w badaniu, jest dla nas bardzo ważna!

Ankieta jest całkowicie poufna, a jej wyniki zostaną wykorzystywane tylko do opracowań zbiorowych.

Wszystkim, którzy wypełnili już ankiety serdecznie dziękujemy!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w badaniu, a nie dostaliście wiadomości, prosimy o kontakt kariery@asp.krakow.pl.