Ogólnopolskie Badanie Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych - absolwenci 2013 i 2015!
26.10.2016

Drodzy absolwenci studiów magisterskich, którzy broniliście się w roku 2013 i 2015!

Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe. Znajdziecie w nich e-mail z linkiem do ankiety - Ogólnopolskiego Badania Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych. Uprzejmie prosimy Was o wypełnienie ankiety. Zajmie Wam ona mniej niż 20 minut, a dla nas będą to bardzo cenne informacje od Was. Możecie się w niej nawet wcielić w rolę Rektora!

Pamiętajcie, że opinia każdej osoby, biorącej udział w badaniu, jest dla nas bardzo ważna! Ankieta jest całkowicie poufna, a jej wyniki zostaną wykorzystywane tylko do opracowań zbiorowych. Wszystkim, którzy wypełnili już ankiety serdecznie dziękujemy!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w badaniu, a nie dostaliście wiadomości, prosimy o kontakt pod adresem: kariery@asp.krakow.pl.

Prosimy Was także o zaproszenie do wydarzenia Waszych koleżanek i kolegów - absolwentów ASP lat 2013 i 2015. Zależy nam, by jak najwięcej osób wzięło udział w badaniu i mogło się wypowiedzieć.

Raport z ubiegłorocznego badania dostępny jest na www

Zapraszamy do udziału w badaniu!

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.