Kraków Youth to Business Forum 24 kwietnia 2015

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
24 kwietnia 2015
9:00-17:30

W tym roku, już po raz trzeci, organizacja AIESEC Kraków, stworzy unikalną przestrzeń dialogu, której główną oś stanowią inspiracja, motywacja, a przede wszystkim INNOWACJA!

Naczelną ideą Konferencji Youth to Business Forum jest spotkanie utalentowanych studentów z przedstawicielami biznesu, ekspertami, a także liderami opinii, by dążyć do integracji tych środowisk i pomagać młodym ludziom w rozwoju i wyborze przyszłej ścieżki kariery.

Myśl przewodnią stanowi hasło: „Innovation comes from people”. Każdy z nas jest źródłem kreatywności i niezliczonej ilości pomysłów, które mogą zrewolucjonizować otaczający nas świat. Najczęściej brakuje nam nie środków czy narzędzi do działania, ale właśnie bodźca, który nas zmotywuje i pobudzi naszą aktywność.