Festiwal BOSS Kraków - Tu zaczyna się Twój biznes 16-19 kwietnia 2018

Festiwal BOSS Kraków - Tu zaczyna się Twój biznes 16-19 kwietnia 2018

Jeśli w przyszłości chcesz:

• Założyć własną firmę.
  • Mieć wpływ na swoją sytuację zawodową.
  • Osiągnąć niezależność finansową.

koniecznie przyjdź na XV edycję Festiwalu BOSS!

Co zyskasz?

• Nawiążesz nowe kontakty biznesowe - Boss to 4 dni spotkań z przedsiębiorczymi i pomysłowymi ludźmi.
  • Będziesz mógł uczyć się od praktyków biznesu, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem.
  • Podczas szkoleń prowadzonych przez ludzi, którzy odnieśli sukces - doświadczonych biznesmenów i bizneswomen, zyskasz dużą dawkę inspiracji.
  • Zyskasz wartościową wiedzę z zakresu IT, finansów, zarządzania, marketingu i wielu innych obszarów.

Wszystkie prelekcje i warsztaty w ramach Festiwalu Boss są bezpłatne. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja, która ruszy już niebawem.

KIEDY: 16-19 kwietnia

Więcej informacji

Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club Region Kraków - organizacja biznesowa promująca przedsiębiorczość.