Dziś urodziny Biura Karier ASP w Krakowie!

Dziś urodziny Biura Karier ASP w Krakowie!

Co wydarzyło się 11 lat temu? :-)

19 grudnia 2008 odbyło się otwarcie Akademickiego Biura Karier i Realizacji Projektów na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Na spotkanie w siedzibie biura, zaproszeni zostali przedstawiciele Władz i wszystkich wydziałów i jednostek Uczelni. Słowo wstępne na inaugurację nowej jednostki wygłosił JM Rektor ASP Profesor Adam Wsiołkowski. Koordynator projektu, Joanna Pyrkosz, dokonała prezentacji działań biura i planów na najbliższe lata.

Kilka dni później zorganizowane zostało również spotkanie z potencjalnymi partnerami i przedstawicielami krakowskich biur karier. W miłej atmosferze, uczestnicy zapoznali się z planami Akademickiego Biura Karier oraz wymienili się doświadczeniami. W trakcie spotkania powstał wspólny obraz.

Powstanie Biura i jego funkcjonowanie jest współfinansowane do roku 2013 ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i jest częścią projektu realizowanego od września 2008 pt.: „Sztuka przedsiębiorcza – rozwój współpracy z przedsiębiorcami jako element programu rozwoju Uczelni”.