Dzień z iSpotAlmaMater na ASP w Krakowie/ Spotkaj twórców największych polskich murali Sepe/Chazme
26.10.2015

We wtorek, 27 października 2015 roku na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie odbędzie się dzień otwarty ogólnopolskiego programu edukacyjnego iSpotAlmaMater. W ramach dnia otwartego przeprowadzone zostaną warsztaty i wykład gościa specjalnego. Wszystko odbędzie się w Budynku Głównym ASP, we foyer przed Aulą Główną, poz. 1, ul. Jana Matejki 13.

Harmonogram spotkania:

10.30 Zorganizuj się z Apple

12.30 – Wystartuj z iSpot

14.30 iPad jako profesjonalne narzędzie do prac graficznych

15.15 – Magia liczb – sprawdź ofertę dla studentów

Po każdej sesji quiz z nagrodami

Wręczenie nagród w konkursie Za co kochasz swoją uczelnię #ispotalmamater

15.30-16.00 – Goście specjalni: Sepe / Chazme – twórczość własna

Omówiona zostanie historia współpracy wraz z przedstawieniem najważniejszych kolaboracji z przestrzeni miejskiej tego duetu jak i wybranych studyjnych prac solowych. Na przykładzie wybranych prac zostaną przytoczone historie ich powstawania. Będzie też czas na pytania dotyczące zarówno działalności jak i konkretnych rozwiązań - od problemów technicznych jak i podejścia w określonych kwestiach artystycznych.

CHAZME718 Od połowy lat 90 malował graffiti w takich grupach jak UOP, HND, KSA, KTR czy MIAMI VICE. W swojej twórczości, zarówno prezentowanej na płótnach jak i murach, łączy elementy sztuki miejskiej z architektonicznymi i geometrycznymi motywami. Oprócz malarstwa zajmuje się także architekturą, ilustracją i projektowaniem graficznym.

SEPE Od 1996 roku związany z szeroko pojętym nurtem sztuki miejskiej. Mieszka i pracuje w Warszawie jako grafik, ilustrator i malarz/muralista.