Domy ASP w Zakopanem zapraszają!
17.09.2015

Domy ASP w Zakopanem zapraszają!

Dom Plenerowy Akademii Sztuk Pięknych w Zakopanem oferuje przede wszystkim niepowtarzalny klimat i atmosferę sprzyjającą artystom w pracy twórczej i odpoczynku, a wszystkim gościom zapewnia możliwość obcowania ze sztuką na najwyższym poziomie i gwarantuje udany wypoczynek.

Oferujemy:

• 10 nowocześnie wyposażonych pokoi
  • 28 miejsc noclegowych

Konkurencyjne ceny:
Cena noclegu za osobę:

studenci, pracownicy + członkowie rodzin, emeryci, pracownicy MKiDN - jedynie 24,84 zł
studenci innych uczelni, osoby spoza ASP w  Krakowie - jedynie 24,84 zł

Dom Pracy Twórczej Akademii Sztuk Pięknych w Zakopanem oferuje nowoczesność, podtrzymująca artystycznego ducha Harendy oraz doskonale wpisującą się w klimat Zakopanego. Do dyspozycji gości są pracownie, sale wystawiennicze, sala wielofunkcyjna z kawiarnią, pokoje gościnne, a w ogrodzie miejsce dla plenerów i rekreacji. Pozwala to na organizację plenerów, wystaw, konferencji, zjazdów, szkoleń i innych pobytów zarówno indywidualnych jak i grupowych studentów, pracowników i byłych pracowników Uczelni, innych osób współpracujących z Akademią,  a także, do czego zachęcamy, osób postronnych.

Oferujemy:

• 8 nowocześnie wyposażonych pokoi
  • 2 apartamenty
  • 24 miejsca noclegowe

Konkurencyjne ceny:
Cena noclegu za osobę:
studenci, pracownicy + członkowie rodzin, emeryci, pracownicy MKiDN - jedynie 31,05 zł
studenci innych uczelni, osoby spoza ASP w  Krakowie - 49,68 zł
dziecko do lat 4 nie płaci za pobyt, pod warunkiem nie korzystania z osobnego łóżka.

Dom Plenerowy i Dom Pracy Twórczej ASP w Zakopanem (facebook)