Bezpłatne doradztwo zawodowe w ramach projektu „Blue Generation Project”

Bezpłatne doradztwo zawodowe w ramach projektu „Blue Generation Project”

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego
zaprasza wszystkie zainteresowane osoby w wieku od 16 do 29 lat do udziału w projekcie „Blue Generation Project”:
  • 3 spotkania z doradcą zawodowym (poprzez ZOOM, Skype i inne)
  • spotkanie informacyjne z trenerem na temat projektu #BlueGeneration
  • możliwość wyjazdu na krajową lub międzynarodową wizytę studyjną
  • bezpłatne certyfikowane szkolenie MOOC na temat Niebieskiej Gospodarki
Rekrutacja trwa do 31 stycznia 2021 r.
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego razem z partnerami z Grecji, Hiszpanii, Portugalii oraz Bułgarii realizuje projekt którego celem jest inspirowanie i angażowanie młodych ludzi w wieku od 15 do 29 lat do podjęcia pracy w jednym z obszarów na jakich działa Niebieska Gospodarka: turystyka przybrzeżna, akwakultura, energia oceaniczna, biotechnologia morska, budowa i konserwacja statków, gospodarstwa rybne i transport morski, jak również wszystkich dziedzin pokrewnych i blisko związanych z turystyką morską. W projekcie The Blue Generation udział biorą eksperci z Niebieskiej Gospodarki oraz z organizacji działających dla młodych ludzi, którzy dzielą się wiedzą na temat potrzebnych umiejętności, ścieżek zawodowych, aktualnych ofert pracy oraz szkoleń.