Barcamp Projektowanie Komunikacji. Koktajl graficzny 23/24.10.15
07.10.2015

Barcamp Projektowanie Komunikacji. Koktajl graficzny 23/24.10.15

Institute of Design Kielce po raz drugi organizuje spotkanie pod hasłem Projektowanie komunikacji. Poprzednie wydarzenie, którego tematyka związana była z komunikacją wizualną w Internecie, cieszyło się dużą popularnością.
Wśród zaproszonych gości pojawili się Michał Galubiński reprezentujący thoke, Krzysztof Goliński z PanGenerator czy Aleksandra Grabowska ze School of Form oraz projektantki z less.
W tym roku barcamp Projektowane komunikacji, będzie poświęcony różnym przejawią komunikacji wizualnej. W Instytucie spotkają się projektanci plakatów, stron internetowych i wydawnictw książkowych, a także designerzy działający w obszarach streetartu. Różnorodność zaproszonych gości oddaje podtytuł tegorocznego spotkania – Koktajl graficzny.

Na baracamp Projektowanie Komunikacji. Koktajl Graficzny zapraszamy w dn. 23/24.10.15 do Institute of Design Kielce.
Dodatkową atrakcją baracampu Projektowania Komunikacji będą pierwsze w Polsce dwudniowe warsztaty Projektowanie grafiki na deskorolkach - Design or die! Warsztaty poprowadzi Jakub Stępień z Hakobo Studio. Zajęcia odbędą się w dn. 24/25.10.15 w Institute of Design Kielce. http://bit.ly/designordie

Rejestracja
Na barcamp Projektowanie Komunikacji. Koktajl graficzny obowiązują zapisy. Miejsca są limitowane. Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa prosimy o wcześniejszą informację. Zapisy rozpoczynają się 12.10.15 i trwają do momentu wyczerpania miejsc.