Art Come Out - Krystian Bielatowicz 9 maja 19:00
08.05.2017

Art Come Out - Krystian Bielatowicz 9 maja 19:00

FotoBzik wraz z Małopolskim Ogrodem Sztuki serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie !ART COME OUT!, którego gościem będzie - Krystian Bielatowicz.

9 maja 2017 godz. 19:00 sala kinowa Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie.

Krystian Bielatowicz - fotograf, filmowiec, archeolog. Przede wszystkim tata trójki dzieci :)

Specjalizuje się w dokumencie fotograficznym i filmowym.
Redaktor portalu SzerokiKadr.pl, przez wielu postrzeganego jako najlepszego serwisu o fotografii w Polsce. Realizuje tam wszystkie multimedia, tworząc tym samym jedyne takie miejsce w sieci, z bazą ponad stu wywiadów z najwybitniejszymi polskimi fotografami ze wszystkich dziedzin. W 2009r. stworzył autorskie wideoporadniki o fotografii.
Wykładowca Akademii Nikona, ekspert z zakresu fotoreportażu, filmu, street photo i fotoekspedycji. Na swoich warsztatach przeszkolił już ponad tysiąc osób. Zasiadał w jury konkursu Grand Press Photo (2014, 2015) oraz w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Fotomaraton 2015 Szczecin”.
Swoje prace prezentował na wystawach w Polsce, Nowym Jorku, Peru. Jego materiały były publikowane w najważniejszych tytułach prasowych, w m.in. National Geographic, Polityce, Newsweeku, Dużym Formacie.

Strony autorskie: www.bielatowicz.com, www.minidoc.pl

Zapraszamy serdecznie do udziełu. Wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku