Akcja crowdfundingowa - Fanga vol.2: the Neighborhood
05.08.2020

Akcja crowdfundingowa - Fanga vol.2: the Neighborhood

Grupa Fanga planuje wydać pod koniec września zina komiksowego. Właśnie ruszyła akcja crowdfoundingowa. Zapraszamy do wsparcia akcji!

Grupę Fanga tworzą studentki i studenci Wydziału Grafiki: Ewelina Galla, Weronika Kulis, Sara Wyskiel, Małgorzata Wowczak, Jagoda Czarnowska, Justyna Piastuch, Karol Patoła, Lo, Tomasz Wieloch.

Link do akcji

Więcej informacji o akcji:
Jesteśmy niezależnym wydawnictwem powstałym w roku 2019, w którym to wydaliśmy nasz pierwszy zin komiksowy - Fanga. Pierwszy tom otrzymał pozytywne recenzje, a sam proces tworzenia go okazał się świetną przygodą i okazją do nabrania doświadczenia przy tworzeniu wydawnictwa niezależnego. W tym roku powracamy z drugim tomem Fangi. Tym razem jego temat to “the Neighbourhood”. Planujemy dwukrotnie zwiększyć objętość naszego zina, ponieważ zaprosiliśmy do współpracy kilkoro wspaniałych, polskich artystów. Chcemy również, aby Fanga promowała polskich, młodych twórców komiksowych za granicą, więc w tym roku zamierzamy wydać ją po angielsku. Aby osiągnąć nasz cel postanowiliśmy wspomóc nasz budżet za pomocą kampanii crowdfoundingowej na platformie wspieram.to. Aby jednak akcja ta została przeprowadzona pomyślnie potrzebujemy jak największego jej wsparcia.