Spotkanie "Czy w branży oil & gas jest praca dla grafików?"

16.05.2013
Liczba miejsc: 20

Przekazanie uczestnikom szkolenia informacji na temat możliwości rozwoju zawodowego i kariery w branży oil & gas.

Czas trwania: 14:00 - 15:30

Szkolenie jest przeznaczone dla studentów zainteresowanych karierą i rozwojem w zawodzie grafika 3D w branży oil&gas.

Dodatkowe informacje

Firma FMC Technologies jest jednym z wiodących, światowych dostawców technologii i sprzętu dla branży oil & gas. Projektuje, produkuje, instaluje i serwisuje wyspecjalizowane systemy technologiczne służące do wydobycia surowców między innymi z dna morskiego.

Aleksandra Wiśniewska - Studiowała stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychologię na SWPS. Od 5 lat związana z obszarem HR gdzie zajmowała się pracą tymczasową, rekrutacją, komunikacją wewnętrzną oraz Employer Branding.  Swoją karierę rozpoczynała w branży automotive.  Obecnie jako HR Advisor w FMC Technologies Poland odpowiedzialna jest za kompleksowe wsparcie działów inżynieryjnych w procesach HR-owych.

Zobacz inne szkolenia

Warsztaty Umiejętności Psychospołecznych: osiąganie sukcesu, radzenie sobie ze stresem.
10.04.2013

Sztuka autoprezentacji artysty