Liczba miejsc: 12

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza studentów Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na warsztat pn.: „Poznaj swoje preferencje zawodowe – sesja z Kwestionariuszem Zainteresowań Zawodowych”

Program warsztatu adresowany do osób poszukujących własnej ścieżki rozwoju zawodowego. Jednodniowe zajęcia warsztatowe skierowane do osób dorosłych, które chcą zmienić swoje życie zawodowe lub podejmują właśnie decyzję dotyczącą wyboru zawodu. Zajęcia kończą się wykonaniem badania preferencji Kwestionariuszem Zainteresowań Zawodowych. Interpretacja wyników nastąpi na spotkaniu umawianym indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!

Czas trwania: 10:00-14:00

Studenci ASP w Krakowie

Zapraszamy! :-)

Osoba prowadząca zajęcia: Joanna Kowalik

Doradca zawodowy z 15-letnim doświadczeniem w obsłudze klienta, posiadający liczne certyfikaty uprawniające do pracy w zakresie metod poradnictwa zawodowego indywidualnego i grupowego, m.in.: Klub Pracy, Kwestionariusz Zainteresowań Zawodowych, Narzędzie do Badania Kompetencji

i inne; z doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów w tematach:

· planowania kariery zawodowej,

· kompetencji i predyspozycji zawodowych,

· metod poszukiwania zatrudnienia,

· pisania dokumentów aplikacyjnych.

Zobacz inne szkolenia

Tworzenie CV, rozmowa kwalifikacyjna & staże/praktyki za granicą