Praca Anny Korzeniowskiej nagrodzona w III edycji konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”
28.11.2016

Zakończyła się III edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”.

Autorkami wyróżnionych prac, są:

1. P. Anna Korzeniowska, za pracę „Człowiek i jego miejsce. Odczuwanie przestrzeni mieszkalnej, obronioną na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Patronem pracy była firma FRANKE.
  1. P. Paulina Pabis za pracę pt. „Zmiana stylu życia jako efekt oddziaływania przedsiębiorstw na społeczeństwo”, obronioną na Uniwersytecie Ekonomicznym  w Krakowie. Patronem pracy była agencja kreatywna STAMPFLI.
  1. P. Anna Cyranowska, temat pracy: „Transformacja adaptacyjna procesów wiążących organizację z otoczeniem na przykładzie Swissmed S.A.” napisana na Politechnice Gdańskiej. Patronem pracy był SWISSMED,
  1. P. Angelika Gunia, autorka pracy pt. „Wpływ zastosowanego systemu grzewczo- chłodzącego na uzyskanie wysokiej klasy energetycznej budynku na podstawie analizy energetyczno- ekonomicznej obiektu biurowego”, obronionej na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie. Patronem pracy była firma ZEHNDER.

Nagrodami w konkursie są płatne staże lub wartościowe nagrody rzeczowe (rodzaj nagrody jest indywidualnie ustalany pomiędzy Patronem i Autorem Pracy)

Wspólną nagrodą dla wszystkich wyróżnionych jest udział w warsztatach „Akademia kariery Mensys”, prowadzonych przez specjalistów ds. rekrutacji z firmy Mensys.

O Konkursie

Konkurs „SWISSSTANDARDS.PL. Od teorii do praktyki” jest skierowany do studentów kierunków uniwersyteckich oraz technicznych polskich uczelni wyższych, przygotowujących się do wyboru tematu i pisania prac dyplomowych- magisterskich, inżynierskich lub licencjackich.

Do konkursu przyjmowane są prace dyplomowe podejmujące problematykę pokrewną obszarom aktywności biznesowej wybranych partnerów konkursu. Mile widziane prace podejmujące różnorodne zagadnienia biznesowe i produktowe, m.in. zasady postępowania w obrocie gospodarczym, corporate governance, modeli biznesowych, znaczenia jakości produktów i usług czy innowacyjności technologicznej produktów, uwzględniające wzorce i zasady panujące na rynku szwajcarskim lub w firmach szwajcarskich działających w Polsce.

Ideą konkursu jest stworzenie pomostu łączącego świat nauki i biznesu oraz popularyzacja szwajcarskich standardów jakości produktów, usług i relacji, rzetelności i solidności wobec partnerów i pracowników oraz innowacyjności.

Inicjatorem i Organizatorem Konkursu jest Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza, zaś jego Partnerami- działające na terenie polski szwajcarskie firmy- beneficjenci znaku jakości swissstandards.pl, m.in. Fracht FWO, Franke, Geberit, Hobas, Mensys Polska, Swissmed, Stämpfli, Zehnder.