Ewelina Lekka zdobyła drugie miejsce w III edycji konkursu Kraków Business Starter (KBS)
15.12.2016

Ewelina Lekka, studentką IV roku studiów stacjonarnych na Wydziale Architektury Wnętrz, przez ostatni rok brała udział w konkursie dla młodych firm i przedsiębiorców, organizowanym przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Bank UBS. Wystartowała w konkursie z własną marką LEKKA Furniture, gdzie zaprezentowała swój projekt lampy z tektury falistej oraz renowację mebli z okresu PRL.

Firma LEKKA Furniture zajmuje się projektowaniem mebli i elementów wyposażenia wnętrz z łatwo przetwarzalnych i ekologicznych materiałów. Firma nadajemy też drugie życie meblom, które po metamorfozie wracają do polskich domów. 13 grudnia 2016 odbyła się gala finałowa, czyli już ostatni z trzech etapów konkursu. Ewelina Lekka dobyła drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Filmik