Arkadiusz Stokłosa, Tomasz Kwolek i Michał Maciukiewicz nagrodzeni nagrodzeni w Michelin Challenge Design odwiedzili USA
01.03.2016

Studenci z Wydziału Form Przemysłowych: Arkadiusz Stokłosa, Tomasz Kwolek i Michał Maciukiewicz przebywali w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie władz konkursu Michelin Challenge Design w ramach nagrody za pracę VW Monsoon, która znalazła się wśród najlepszych 14 zgłoszeń nadesłanych w konkursie.

Podczas wyjazdu studenci mieli okazję wziąć udział w jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych – North American International Auto Show w Detroit, na której prezentowana była ich praca konkursowa. Podczas targów miały miejsce premiery takich pojazdów jak m.in.: Lexus LC500, Volvo S90, Audi H-Tron, BWM M2, Merceses E- Klasa i wiele innych. W tym samym czasie miał miejsce uroczysty bankiet z udziałem najważniejszych przedstawicieli firmy Michelin i amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego.