Absolwenci ASP w Krakowie finalistami konkursu make me! 2015
20.08.2015

Absolwenci ASP w Krakowie finalistami konkursu make me! 2015

Konkurs i wystawa make me! jest jednym ze znaków rozpoznawczych Łódź Design Festival. W tym roku spośród 249 zgłoszeń wybrano 25 projektów, które zostaną zaprezentowane na wystawie. Wśród finalistów znleźli się absolwenci ASP w Krakowie:

Chmielarz Kinga – Latarnia
Fiter Gabriela – 1 Fala
Gierat Katarzyna – Utworek
Maziarz Łukasz – Hilarius
Pawlas Magda, Wysogląd Dominika – Robak
Stanisz Marta – Rysowaki Toys
Wysogląd Dominika – Orange LAB

Serdecznie gratulujemy i  trzymamu kciuki za finał!

Spośród projektów wybrany zostanie laureat Paradyż Award – nagrody głównej w wysokości 20 000 złotych, którego poznamy 8 października w trakcie gali otwarcia Łódź Design Festival.

W skład jury tegorocznego konkursu wchodzą:

Agnieszka Jacobson-Cielecka – propagatorka polskiego designu, kuratorka wystaw, dyrektor programowa School of Form
Paweł Grobelny – projektant i wykładowca School of Form
Czesława Frejlich – wykładowca na krakowskiej i warszawskiej ASP, od 2001 roku redaktor naczelna ogólnopolskiego kwartalnika 2+3D
Magda Kochanowska – wykładowca Wydziału Wzornictwa na warszawskiej ASP, konsultantka i kuratorka
Michał Piernikowski – Dyrektor Łódź Design Festival