Grafik komputerowy/wolontariat

14.10.2014

Fundacja Innowacyjności i Rozwoju im. Kazimierza Wielkiego, ul. Mikołajska 10 31-027 Kraków ,

Zakres obowiązków

- Kreacja koncepcji graficznych - przygotowywanie elementów graficznych dla projektów Fundacji,

Wymagania

- zmysł plastyczny i estetyczny - kreatywność, - praktyczna znajomość programów graficznych, - umiejętność projektowania layoutów internetowych oraz materiałów promocyjnych (ulotki, plakaty itp.).

Oferujemy

- dopasowanie zakresu obowiązków do ilości czasu jakim dysponujesz, a także do Twoich zainteresowań, - możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń, - uczestnictwo w ciekawych projektach w obszarze zdrowia i edukacji (i nie tylko) - zaświadczenie o odbytym wolontariacie/stażu, - sympatyczną atmosferę i nowe znajomości.

Dokumenty aplikacyjne

CV oraz portfolio prosimy przesłać na adres office@kazimierzwielki.pl

Obszary działań - Nauka, kultura, ekologia - Nauka, szkolnictwo wyższe, edukacja, oświata i wychowanie

Numer telefonu: 664183284
Adres e-mail: office@kazimierzwielki.pl