Asystent ds. Promocji projektu SZLACHETNA PACZKA

03.07.2014

Stowarzyszenie WIOSNA - projekt SZLACHETNA PACZKA, Ul. Wygrana 2, 30-311 Kraków,

Zakres obowiązków

przeprowadzenie trzech kampanii promocyjnych w województwie (wraz z zespołem ds. promocji) organizacja Finału SZLACHETNEJ PACZKI i Gali projektu w województwie obsługa mediów, czyli nawiązywanie i rozwijanie relacji tworzenie treści multimedialnych (foto-video-audio) zabieganie o rozgłos w mediach społecznościowych opcjonalnie: zarządzanie zespołem ds. promocji

Wymagania

Szukamy człowieka, który: o Paczce potrafi mówić godzinami i nie nudzi teksty pisze szybciej niż nie jeden copywriter nawet babcia mówi na niego "social media ninja" jego głos w niejednym radio to jak opowieści Krystyny Czubówny nawet w kamerze monitoringu w pobliskim warzywniaku wygląda jak rasowy prezenter impreza zimą na plaży? – podaj mu tylko godzinę rozpoczęcia po prostu jest go wszędzie pełno i ludzie zwyczajnie go uwielbiają

Oferujemy

Po to aby zyskać: możliwość sprawdzenia się w dynamicznym, kreatywnym działaniu służącym pomnażaniu dobra poznanie środowiska dziennikarskiego doświadczenie publicznych wystąpień i organizacji eventów samodzielne zadania, które mają sens i na które masz wpływ możliwość współtworzenia kampanii, które wygrywają nagrody w branży reklamy i PR-u atrakcyjny system szkoleń oraz rozwój zawodowy i osobisty abonament telefoniczny na rozmowy służbowy umowę wolontariacką od lipca 2014 do stycznia 2015

Dokumenty aplikacyjne

zgłoszenia na: http://goo.gl/0ZRtuS

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i dobroczyńców, na dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia, rodziny otrzymują paczki odpowiadające ich indywidualnym potrzebom, a często również marzeniom. Taka pomoc podkreśla godność obdarowanych. Oprócz rzeczy materialnych, rodziny dostają sygnał, że nie są same. Przez ostatnie 13 lat projekt zataczał coraz szersze kręgi, włączając w pomoc coraz większą liczbę Darczyńców i Wolontariuszy. Najważniejsze w SZLACHETNEJ PACZCE jest jednak spotkanie z prawdziwie potrzebującym.

Numer telefonu: 697 982 365
Adres e-mail: kinga.ceglecka@gmail.com