Dyrektor kreatywny :)

12.11.2019

Fundacja Autyzm Up, ul. Jakubowy Szlak 34, 32-091 Zdzięsławice adres do korespondencji: ul. Galicyjska 110, 32-087 Zielonki Spotkania w Krakowie, praca zdalna,

Zakres obowiązków

Pomoc przy stworzeniu projektu graficznego, którzy pomorze nam powalić wielkich sponsorów na kolana!

Wymagania

Szukamy osoby, która nas nie tylko wysłucha, by stworzyć z nami projekt, ale która się też wsłucha w nasze potrzeby.

Oferujemy

Możliwość zaangażowania w ważny temat. Zaproszenie na trening Muay Thay i coroczny karnawałowy bal charytatywny, na którym obecnych jest zawsze ok. 200 darczyńców. Dostęp do naszej sieci kontaktów. Dostęp naszej powierzchni reklamowej na facebooku czy materiałach reklamowych. Naszą ekspercką wiedzę w temacie autyzmu i żywy materiał do stworzenia kampanii społecznej.

Dokumenty aplikacyjne

marcelina@autyzmup.org

Współtworzymy Fundację, która ciągnie standardy w górę, przewraca do góry nogami stereotypy, świeżo patrzy w przyszłość. Jednak oprócz "up" mamy w nazwie "autyzm", bo jednoczymy się wokół tego istotnego problemu, który dotyka coraz większą liczbę osób. Mamy cyfry i mamy nazwiska. 183,8 tys. - zasięg naszego wydarzenia "Niebieski tramwaj" 7 chłopców w spektrum autyzmu, tydzień w tydzień ćwiczy w boksie tajskim. 9 644 zł zebraliśmy na pierwszy w Polsce "Rodzinny obóz Muay Thai" poprzez crowdfunding, a film nakręcony z tej okazji został udostępniony 4546 razy. W naszych akcjach wzięli udział: Anna Dymna, Piłkarze Wisły Kraków, a nasze szeregi zasila człowiek o równie silnym nazwisku, Szymon Prokop - półfinalista festiwalu Zaczarowana Piosenka. 52 a pow. ma zakupiona przez nas działka, na której powstanie pierwszy w Polsce dom dla dorosłych autystów (nowoczesne miejsce, którego funkcjonalności pomogą wprowadzić naszych podopiecznych w dorosłość)

Numer telefonu: 698322258
Adres e-mail: marcelina.prokop@gmail.com