Asystent ds. Organizacji Kongresu Open Eyes Economy Summit

04.11.2019

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ul. ks. bp. W. Bandurskiego 58/11 31-515 Kraków,

Zakres obowiązków

Pomoc w obsłudze Uczestników w czasie trwania Kongresu (m.in. obsługa recepcji, rejestracja Uczestników, wydawanie pakietów, Opieka nad Prelegentami ) Wsparcie organizatorów w sprawnym przebiegu Programu i obsłudze obiektu Zgłoszenia i cv (z aktualną klauzulą dot. Danych osobowych) prosimy przesyłać mailowo na adres: wolontariat@oees.pl

Wymagania

Zdolności organizacyjne Mile widziana znajomość języków obcych Chęć współpracy w zespole

Oferujemy

Umowę o współpracy wolontariackiej Opiekę koordynatora wolontariatu Szkolenie z pierwszej pomocy Zaświadczenia o odbywanym wolontariacie

Dokumenty aplikacyjne

Zgłoszenia i cv (z aktualną klauzulą dot. Danych osobowych) prosimy przesyłać mailowo na adres: wolontariat@oees.pl

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej (Fundacja GAP) jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji pozarządowych w Małopolsce. Nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na wspieraniu młodych, zdolnych ludzi w rozwoju naukowym, intelektualnym, a także kształtowaniu umiejętności oraz pozytywnych życiowych postaw. Powstaniu Fundacji GAP przyświecał cel wspierania środowiska studentów w aktywnych działaniach w sferze badawczo-naukowej, rozwoju przedsiębiorczości, aktywności turystyczno-sportowej oraz przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych.

Numer telefonu: +48 12 423 76 05
Adres e-mail: wolontariat@oees.pl