wolontariusz

01.10.2019

Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i ich Rodzinom, al. Kasztanowa 4a, 30-227 Kraków,

Zakres obowiązków

-raz w tygodniu 1 godz zabaw z dzieckiem z autyzmem wg określonej metody -ok raz w miesiącu udział w szkoleniach/warsztatach

Wymagania

Wolontariuszem może być każdy, kto chce bawić się z dzieckiem

Oferujemy

-możliwość odbywania praktyk (z zakresu pedagogiki, psychologii, fizjoterapii, logopedii i innych według możliwości) -zaświadczenia o odbyt wolontariacie -możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach -możliwość samoorozwoju -wsparcie psychologiczne -dobrą zabawę :) -

Dokumenty aplikacyjne

3imalta@gmail.com

Jesteśmy placówką, która swoją opieką obejmuje niepełnosprawne dzieci oraz ich rodziny. Staramy się zapewnić szeroki wybór oddziaływań terapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb dziecka i całej rodziny. Jednym elementem tego wsparcia są zabawy terapeutyczne prowadzone metodą 3i (indywidualna, intensywna i interaktywna), do których potrzebujemy wielu wolontariuszy. 3i jest próbą wejścia do świata dziecka z autyzmem i spotkanie się w nim w "jego przestrzeni", by później zaprosić go do naszego świata. Podstawowym celem terapii jest wspieranie dziecka w zakresie komunikacji i samoświadomości.

Numer telefonu: 608-051-613
Adres e-mail: 3imalta@gmail.com