Wolontariat / Praktyka

09.04.2019

Międzynarodowa Fundacja Talentów Artystycznych, ul. św. Filipa 25, Kraków,

Zakres obowiązków

- pomoc w organizacji, promocji i koordynacji wydarzenia, dla chętnych pomoc w ewaluacji projektu (przygotowanie projektu od strony administracyjnej: tworzenie oficjalnych pism, logistyka wydarzenia, plan promocji, wymogi formalne i prawne dot. organizacji wydarzeń kulturalnych) - obecność w dniu wydarzenia (6 i 16 czerwca) i pomoc „na miejscu” (witanie gości, udzielanie informacji o programie wydarzenia (we foyer), pomoc w opiece nad uczestnikami wydarzenia (na scenie i w kulisach))

Wymagania

- doświadczenie i umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą (3-18 lat) - zdolność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy

- ubezpieczenie na czas realizacji projektu - wydanie odpowiedniego zaświadczenia - wsparcie merytoryczne, luźną atmosferę pracy

Dokumenty aplikacyjne

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy do 10 maja 2019 r. na adres: sguzik@mfta.org.pl w tytule podając: Wolontariat / Praktyka AVV prosimy o dołączenie informacji o dotychczasowym doświadczeniu, zwłaszcza w dziedzinie kultury i sztuki oraz kilku zdań o sobie :)

Międzynarodowa Fundacja Talentów Artystycznych (MFTA) jest pozarządową organizacją non-profit, działającą w obszarach sztuki, kultury i edukacji. Naszym celem jest umożliwienie rozwoju artystycznego dzieci, zwłaszcza w dziedzinie tańca klasycznego i sztuk scenicznych. Dążymy do scalenia środowiska artystycznego zarówno w wymiarze lokalnym, jak i międzynarodowym, a także wspieramy szczególnie utalentowane dzieci, młodzież oraz dojrzałych artystów, promując ich kariery, a tym samym integrując edukację ze sztuką.

Adres e-mail: sguzik@mfta.org.pl