Trener pracy - wolontariusz

24.09.2018

Związek Centralny Dzieła Kolpinga, ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków,

Zakres obowiązków

pomoc osobom niepełnosprawnym w poszukiwaniu pracy, wsparcie uczestnika na stanowisku pracy, kontakt z pracodawcami, monitoring zatrudnienia, współpraca z pracownikami projektu

Wymagania

minimum średnie wykształcenie, roczne doświadczenie zawodowe lub wolontariackie, co najmniej 3-miesięczne doświadczenie w kontakcie z osobami niepełnosprawnymi, dyspozycyjność min. 15h w miesiącu

Oferujemy

Pracę min. 15h w miesiącu na terenie Brzeska, Wadowic lub Oświęcimia, zwrot kosztów dojazdu, zaświadczenie po ukończeniu wolontariatu, szkolenie w zakresie pracy z osobami niepełnosprawnymi,

Dokumenty aplikacyjne

bborejszo@kolping.pl

Dzieło Kolpinga prowadzi szeroką działalność na rzecz lokalnych środowisk, a w szczególności osób najbardziej potrzebujących wsparcia min. seniorów, młodzieży, osób bezrobotnych, dzieci, osób niepełnosprawnych.

Numer telefonu: 12-4187774
Adres e-mail: bborejszo@kolping.pl