Event Manager - Wolontariusz

09.05.2018

Hunt Run - Ekstremalne Eventy, Kotelnica Białczańska Środkowa 181B, 34-405 Białka Tatrzańska,

Zakres obowiązków

Chcesz być członkiem ekipy organizującej imprezę sportową na 10 tyś uczestników, poznać wielu pozytywnych ludzi i od kulis zobaczyć tworzenie imprezy masowej? Białka Tatrzańska, 29.06 - 01.07.2018 Pomoc przy organizacji Festiwalu Biegowego w wybranym obszarze: • Biuro zawodów • EXPO • Trasa • Impreza wieczorna • Strefa warsztatów • Pole namiotowe • Wodopoje • Punkt informacyjny

Wymagania

• ukończone 16 lat • pozytywna energia

Oferujemy

• CERTYFIKAT o współorganizacji wydarzenia • LIST POLECAJĄCY od organizatorów (na życzenie) • Oficjalną KOSZULKĘ techniczną oraz MEDAL • NOCLEG w strefie namiotowej ZA FREE • Szansę DOŁĄCZENIA do zespołu Hunt Run NA STAŁE • SZKOLENIE z przebiegu imprezy masowej • 20% ZNIŻKI na udział w kolejnej edycji i zakupy w sklepie HUNT RUN • DARMOWE wejście na Dziką Imprezę Masową • PEŁNE WYŻYWIENIE (prowiant + ciepły posiłek) • PODZIĘKOWANIE z imienia i nazwiska na stronie biegu • VOUCHERY od partnerów imprezy • UBEZPIECZENIE NWW

Hunt Run to bieg na 6 i 12 KM, który przenosi zawodników i ich umysły w stan walki o przetrwanie. Na trasie poznają swoje granice, swoje mocne i słabe strony.

Numer telefonu: 512270392
Adres e-mail: aleksandra.sobczynska@socialsport.pl