Praktyka/wolontariat ds promocji projektu

01.03.2018

klub Jagielloński - Noc Książki, Rynek Główny 34, Kraków,

Zakres obowiązków

- praca koncepcyjna nad tematami nowych spotkań - tworzenie contentu na Facebooka i Twittera - przygotowywanie informacji prasowych, kontakty z dziennikarzami - prowadzenie monitoringu mediów i ewaluacji bieżącej działalności projektu - nawiązywanie współpracy z instytucjami kultury - promocja wydarzeń wśród lokalnych mediów - prowadzenie konkursów na fanpage`u - przygotowywanie akcji miejskich

Wymagania

-jesteś w stanie przyjść raz w tygodniu na godzinkę, na spotkanie zespołu -nie boisz się nowych wyzwań i wyrażania swoich poglądów -sprawnie posługujesz się językiem polskim (tak, polskim, nie wymagamy angielskiego) -radzisz sobie z pakietem Microsoft Office -potrafisz dobrze gospodarować swoim czasem i trzymać się terminów -wiesz, co to Trello (jeśli nie, nic nie szkodzi – nauczymy cię korzystania z tego oraz kilku innych narzędzi ułatwiających pracę) -interesujesz się literaturą albo masz pomysł jak powiązać ją z innymi dziedzinami życia, żeby zainteresować nią innych -chcesz działać, robić coś kreatywnego, nawiązywać współprace, zdobywac kontakty, dać coś z siebie światu!

Oferujemy

-zdobędziesz cenne doświadczenie przy tworzeniu ogólnopolskiego projektu społecznego -poznasz dużo ciekawych osób ze świata kultury -zobaczysz, jak „od kuchni” wygląda organizowanie wydarzeń i akcji miejskich oraz jak prowadzić ich promocję -będziesz mógł się pochwalić znajomym, że jesteś w Nocy Książki (wykładowcom też) -dostaniesz od nas nieograniczony zapas kawy i herbaty -wystawimy ci zaświadczenie o wolontariacie -i/lub zaświadczenie o odbytych praktykach studenckich

Dokumenty aplikacyjne

Napisz kilka słów o sobie i dołącz CV (jeśli lubisz pobawić się formą, to może być też życiorys). Wyślij wszystko na adres nocksiazki@gmail.com, wpisując w tytule odpowiednio WOLONTARIAT lub PRAKTYKI. Dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów procesu rekrutacji. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Stało się. Projekt nabrał skali ogólnopolskiej. Współpracuje z mediami, instytucjami kultury, uczelniami a także podmiotami zewnętrznymi. Pracy jest sporo, ale przekłada się ona na realne efekty

Numer telefonu: 692141316
Adres e-mail: nocksiazki@gmail.com