edukator/trener działań z seniorami

29.01.2018

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, 31-124 Kraków,

Zakres obowiązków

prowadzenie spotkań, podczas których uczestnicy nauczą się nowych technik artystycznych (np.drzeworyt, linoryt, witraż, itp.); pomoc w organizacji wystawy prac seniorów w WBP w Krakowie

Wymagania

chęć dzielenia się wiedzą, doświadczeniem; umiejętność współpracy z grupą starszych wiekowo osób (50+)

Oferujemy

pracę z sympatyczną grupą starszych osób, kreatywnych i artystycznie uzdolnionych amatorów. Do dyspozycji niezależne pomieszczenie do prowadzenia warsztatów

Dokumenty aplikacyjne

mjedlinska@rajska.info

Główna, publiczna biblioteka województwa małopolskiego, prowadząca - oprócz podstawowych działań statutowych - projekty edukacyjne i kulturalne skierowane do różnych grup wiekowych.

Numer telefonu: 12 37 52 238
Adres e-mail: mjedlinska@rajska.info