Wolonatriat

Muzeum Narodowe w Krakowie / Dział Edukacji, Al. 3 Maja 1, Kraków,

Termin składania aplikacji: 31.10.2017 Termin ogłoszenia wyników: 31.10.2017

Zakres obowiązków

Jeśli lubisz pracę z dziećmi, masz ochotę się zaangażować w twórcze działania dla młodszych gości Muzeum i nie boisz się od czasu do czasu pobrudzić, Dział Edukacji zaprasza Cię do pomocy przy programie dla dzieci i rodzin. Zadania: • Pomoc w przygotowaniu warsztatu; • Czynności administracyjne (ankiety, ewaluacja, sprawdzanie obecności itp); • Asystowanie Edukatorowi prowadzącemu zajęcia (wsparcie podczas części odbywającej się w galerii i sali edukacyjnej; jeśli zajdzie potrzeba bezpośrednia pomoc dzieciom i ich opiekunom w wykonaniu zadań); • Pomoc przy sprzątaniu po spotkaniu; • Dodatkowe obowiązki mogą wynikać z indywidualnego porozumienia Edukatora i Asystenta (wykorzystaj swoje pasje i umiejętności np. fotograficzne, aktorskie, animatorskie, wyjdź z inicjatywą i przedstaw swój pomysł Edukatorowi).

Wskazany: • Uśmiech, kultura osobista, cierpliwość Przydatne (ale nie konieczne): • Wykształcenie lub zainteresowania związane z kulturą i sztuką; • Zainteresowania, pasje i umiejętności różne (pasjonaci pozytywnie zarażają)

Oferujemy

• Oprowadzanie kuratorskie po galeriach i wystawach Muzeum; • Umowę i zaświadczenie; • Miłą atmosferę; • Przepustkę, która uprawnia do wejścia do wszystkich oddziałów Muzeum; • Możliwość poznania Muzeum „od kuchni”; • Możliwość realizacji swoich pomysłów i rozwijania talentów.

Dokumenty aplikacyjne

nglebocka@mnk.pl