przewodnik po wystawie sztuki współczesnej

30.08.2017

Fundacja Art and Design lubomir Tomaszewski, ul. Sandomierska 243/--- 27-440 Ćmielów,

Zakres obowiązków

oprowadzanie po wystawie "Lubomir Tomaszewski. Rzeźby, Obrazy, Design" w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, prowadzenie mini wykładów oraz opieka nad ekspozycją.

Wymagania

zainteresowanie sztuką współczesną

Oferujemy

Oferujemy stosowne zaświadczenia potwierdzające zaangażowanie i spędzony na wystawie czas , a przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji wydarzeń związanych ze sztuką.

Dokumenty aplikacyjne

zgłoszenia: fundacja.tomaszewski@gmail.com

Fundacja Art and Design Lubomir Tomaszewski została założona w 2008 roku. Jej celem jest promocja kultury i sztuki w kraju i zagranicą. Do roku 2015 Fundacja zajmowała się działalnością w zakresie wspierania oraz rozwoju turystyki i dziedzictwa, związanego z tradycjami polskiej porcelany i ceramiki w Ćmielowie. Od roku 2015 poszerzyła swoją działalność i skoncentrowała się na dziedzictwie artystycznym, związanym z twórczością polsko-amerykańskiego rzeźbiarza, designera i malarza Lubomira Tomaszewskiego.

Adres e-mail: fundacja.tomaszewski@gmail.com