Grafik

21.02.2017

Grafik

Klub Jagielloński, Rynek Główny 34 ,

Zakres obowiązków

Przygotowywanie prostych projektów graficznych: ulotka, plakat, grafika na social media

Wymagania

Poczucie estetyki, obsługa dowolnego programu graficznego

Oferujemy

- umowę wolontariacka lub umowę o odbyciu praktyk studenckich, - referencje po zakończonych praktykach, - elastyczne godziny pracy, - możliwość pracy zdalnej, - pracę w doświadczonym zespole.

Dokumenty aplikacyjne

nocksiazki@gmail.com

Noc Książki to projekt mający za zadanie łaczyć miłość do książek z kulturą audio-wizualną oraz ekspercką wiedzą nie tylko z dziedziny dziennikarstwa czy literaturoznawstwa. W ramach projektu prowadzone są dyskusje eksperckie, debaty autorskie, warsztaty z e-czytelnictwa, procesu twórczego czy publikacji elektronicznych oraz e-magazyny, dostępne na Instagramie gdzie książki przeplatają się z pięknem obrazu

Numer telefonu: 530 894 905
Adres e-mail: nocksiazki@gmail.com